Masaż relaksacyjny Warszawa

15 lipca 2018

Calominal tabletki na odchudzanie cena

Calominal

Tabletki Calominal to wyrób medyczny stosowany najczęściej przez osoby cierpiące na otyłość. Głównym składnikiem leku jest chitozan, który charakteryzuje się zdolnością wiązania dużych ilości lipidów.
Działanie leku Calominal polega na zmniejszeniu ilości tłuszczu wchłanianego przez organizm, dzięki temu dostarczana jest mniejsza ilość kalorii. Dodatkową właściwością leku, jest również ograniczenie przyswajalności przez organizm zawartego w pożywieniu cholesterolu. Podczas stosowania tego środka farmaceutycznego należy również zadbać o odpowiednią zdrową dietę oraz aktywność fizyczną, gdyż Calominal jest środkiem wspomagającym redukcję masy ciała i same stosowanie tabletek może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.
Większość opinii wśród osób stosujących ten środek jest pozytywna, ponieważ jego właściwości faktycznie działają wspomagająco przy terapii odchudzającej, dodatkowo lek nie jest drogi a w zależności od tego czy ma pomóc w redukcji czy kontroli masy ciała 60 tabletek starcza na 1-2 miesiące.

About 

Related Articles