Masaż relaksacyjny Warszawa

1 3 września 2018

Komu pasuje smoky eyes?

Popularne smoky eyes jako efektowny makijaż wieczorowy robi zawrotną karierę. Największe gwiazdy często prezentują ten oryginalny typ makijażu. Można go wykonywać na różne sposoby. Sprawdź, czy pasuje on tobie.

Zamglony makijaż oczu jest niezwykle uwodzicielski i tajemniczy. Każda kobieta będzie się w nim czuła niepowtarzalnie, ale pod warunkiem, że wykonany zostanie perfekcyjnie. Smoky eyes idealnie nadaje się na wieczorne imprezy, ale na dzień jest już zbyt mocny. Technika wykonywania smoky eyes na ogół jest podobna, ale paleta barw nie zna ograniczeń. Jednak będziemy wybierać raczej przygaszone, ciemniejsze odcienie.

Najważniejszy jest eye liner lub kredka do oczu, w zależności od tego, co wolimy użyć. Smoky eyes przypada do gustu wielu paniom, jednak nie na każdej będzie pasował. Kto nie powinien wykonywać sobie „przydymionego oka”? Na pewno panie o głęboko osadzonych oczach, gdyż taki makijaż jeszcze bardziej je pogłębi. W końcu smoky eyes został stworzony, aby wydobyć głębię naszego spojrzenia. Kobieta z bardzo jasną karnacją i jasnymi oczami również nie będzie najlepiej wyglądała w tym makijażu, gdyż może on dać efekt podbitego oka. Wydaje się, że smoky eyes pasuje paniom o średniej i ciemnej cerze, brązowych, niebieskich i zielonych oczach oraz ciemnych blond, brązowych oraz czarnych włosach. Mimo tego przydymione oko można zrobić również kobietom o jaśniejszej cerze i oczach. Wystarczy użyć kolorów z jasnej palety barw, aby nie twarz nie wydawała się za „ciężka”.

Smoky eyes nie jest makijażem, który wykonuje się z łatwością, dlatego jeśli szykujemy się na wielkie wyjście, skorzystajmy z porady kosmetyczki lub poćwiczmy wcześniej w domu przed lustrem.

About 

Related Articles