Masaż relaksacyjny Warszawa

1 18 grudnia 2018

Przyczyny wypadania włosów

Przyczyny wypadania włosów

Ostatnio twoim włosom daleko do perfekcyjności. Wypadają one bezustannie i gdy tylko przejedziesz po nich ręką, jesteś w stanie wyciągnąć przynajmniej kilka nowych kosmyków. Znajdujesz je na każdym kroku – na dywanie, podłodze, w umywalce i wannie. Sprawdź zatem, co może być przyczyną tego postępującego łysienia.

Bardzo możliwe, iż niewłaściwie dbasz o swoje włosy. Korzystasz ze sztucznych kosmetyków wypełnionych tysiącem najróżniejszych dodatków, które jedynie pozornie pielęgnują kosmyki, podczas gdy tak naprawdę oblepiają je tłustymi substancjami i nie powalają ci dojrzeć ich prawdziwego wyglądu. Zastąp te preparaty kosmetykami naturalnymi, wyzbytymi z tych wszystkich aromatów, barwników czy konserwantów. Po kilku tygodniach sprawdź, czy dało ci to jakieś efekty.

Jeśli jednak te efekty będą dość mizerne, zawsze możesz zdecydować się na niechirurgiczne uzupełnianie włosów. Mimo iż zabiegi tego rodzaju zazwyczaj są dosyć drogie, decydując się na nie, inwestujesz w swój własny wygląd i lepsze samopoczucie.

About 

Related Articles