Masaż relaksacyjny Warszawa

1 29 maja 2022

Trekking w Himalajach

Spełniajmy marzenia – trekking w Himalajach.
Gdyby, tak rzucić wszystko i pojechać w Himalaje?
Pandemia, wojna, szybkie tempo życia, coraz częściej skłaniają nas do refleksji. Chcemy żyć!
Ostatnie lata dały nam mnóstwo refleksji, rozważań, nad tym co jest w życiu ważne, w co warto tak na prawdę inwestować swój czas i pieniądze. Pokazały nam jak kruche i nieistotne są dobra materialne. Wielu z nas zrozumiało, że nadmiar rzeczy to ogromne ograniczenie wolności.
Co warto zrobić z tymi refleksjami pojawiającymi się w trudnym czasie?
Warto przestać się bać i realizować marzenia, bo kiedy jak nie teraz, czego mamy się bać?
Wielu z nas, po długi okresie zamknięcia poczuło, że brakuje im przestrzeni, wolności, natury, swobodnego przemieszczania. Idealnie w te potrzeby wpisuje się trekking w Himalajach.
To nie jest teren zarezerwowany dla wytrawnych wspinaczy, przygotowujących się do wyprawy długie miesiące. To przygoda również dla nas, lubiących chodzić po najbliżej okolicy, czerpiących siłę z wędrówek po Bieszczadach.
Od razu w głowie rodzą się problemy, ilość rzeczy do zorganizowania, nawet nie wiesz jakie formalności trzeba spełnić, co zabrać, jak się przygotować.
Powierz swój pierwszy trekking w Himalajach wyspecjalizowanym firmom, którą przez cały proces przygotowań poprowadzą Cię za rękę, a podczas podróży życia sprawią, że poczujesz, dlaczego życie jest takie piękne.

About 

Related Articles