Masaż relaksacyjny Warszawa

2 18 grudnia 2018

Ukrycie mankamentu łysienia

Ukrycie mankamentu łysienia

Łysienie nie jest uważane za każdego za mankament, niemniej może być uciążliwe, a szczególnie wówczas, gdy dotyczy kobiet. Nie ma się co oszukiwać, że równouprawnienie działa na wszystkich płaszczyznach jednorako, dla pań zawsze będzie to oznaczało niemalże tragedię. A chociaż dostępność peruk jest powszechna, to przynajmniej w niektórych sytuacjach panie wolałyby się nimi nie posiłkować i w takich wypadkach w sukurs przyjść im może niechirurgiczne uzupełnianie włosów.
Zabieg, jak sama nazwa wskazuje, całkowicie nieinwazyjny, a co większości ludzi przecież w wypadku cięcia ich ciała bardzo przeszkadza. Tutaj działa to na zasadzie wklejenia naturalnie pozyskanych, prawdziwych włosów, które dodatkowo nigdy nie były traktowane żadną chemią. Implant, który jest na tyle trwały, że można po zabiegu traktować całą fryzurę jednakowo podczas pielęgnacji. Nie straszne mu mycie, czesanie, farbowanie, czy zakręcanie i włosy utrzymują się trwale na głowie do około jednego miesiąca.
Idealne rozwiązanie na uroczystość, gdzie pragnie się występować w pełnej krasie, a przynajmniej jeśli chodzi o włosy na głowie.

About 

Related Articles