Masaż relaksacyjny Warszawa

8 3 września 2018

Umaluj się na stałe

Może brzmi to nieco absurdalnie, ale jednak od jakiegoś czasu istnieje taka możliwość, aby móc zafundować sobie taki make-up, który się nie zaciera, nie spływa, jednym słowem jest na stałe „przytwierdzony” do twarzy.

Od kiedy makijaż permanentny wszedł do oferty różnych salonów kosmetycznych i gabinetów klinik związanych z medycyną estetyczną – kobiety wykupywały te usługi jak świeże bułeczki. Wcześniej mogły sobie na takie zabieg pozwolić głównie majętne kobiety, albo na tyle szalone, że mimo małych zarobków, decydowały się na kredyty i pozwalały sobie na przyjemność zafundowania sobie takiego makijażu. Świadczy to tylko o tym, jak ważny dla kobiet jest make-up, jak wielką przywiązują do niego wagę, jak wiele płeć piękna może zrobić w celu, aby być jeszcze piękniejsza.

Nie każdy wie na czym dokładnie polega stosowanie makijażu permanentnego, warto więc choćby w skrócie wyjaśnić to, na czym polega ten zabieg. Narzędziem pracy kosmetyczki jest specjalna „igła” z pigmentem, dzięki której może ona nakłuwać twarz klientki i wprowadzać tym samym wybrany pigment do określonej partii skóry. O tym w jakich miejscach ma być wprowadzony pigment, i jaki ma być jego kolor – decyduje klientka.

Może ona zdecydować się na utrwalenie tylko jednego elementu twarzy np. ust i wybrać usługę wypełnienia kolorytem ust. Może ona wybrać również zabieg zrobienia pełnego „malowania” i dodać jeszcze takie usługi jak zrobienie górnej kreski eyeliner, zrobienie dolnej kreski, obrysowanie konturu ust, poprawienie brwi. Można również przy okazji zdecydować się również na zabieg przedłużania rzęs, który uwolni na długi czas od codziennego, żmudnego ich tuszowania.

Jednym słowem kosmetyczka może wykonać nam pełny makijaż permanentny, dzięki któremu o każdej porze dnia i nocy będziemy wyglądać promiennie, świeżo, rześko i atrakcyjnie. Ani deszcz, ani łzy, ani palące słońce nie mają praktycznie mocy, aby taki trwały make-up naruszyć. Makijaż ten sam naturalnie blednie, i z czasem trzeba go tylko poprawić.

About 

Related Articles