Masaż relaksacyjny Warszawa

3 3 września 2018

Moda na metamorfozy, czyli jak wyglądać lepiej?

Stylistki, wizażystki weszły w swoich modnych butach w nasze życie. Coraz więcej kobiet korzysta z porad profesjonalistów. Szukamy wskazówek, jak się malować i ubierać. Naprawdę nie radzimy sobie z tym same?

Wyjątkowe modne są babskie wyjścia na spotkania z profesjonalistkami w dziedzinie mody i makijażu. Same możemy więc ostatnimi czasy wybrać głównie zel pod prysznic. Wizażystka może nam powiedzieć jakie kolory pasują do typu urody, a nawet wskaże, jaką porę roku reprezentuje każda z nas. Może też zastąpić ulubione wody Yves Rocher zupełnie innymi perfumami. Jak wyglądać i jak pachnieć?

Makijaż idealny

– Skorzystałam z oferty jednego z portali zakupów grupowych i razem z koleżanką poszłyśmy na spotkanie z wizażystką. Było właściwie przyjemnie, ale okazało się, że obie jesteśmy „wiosnami”, chociaż wydawało nam się, że reprezentujemy inny typ urody. Ja się maluję teraz i ubieram zgodnie ze wskazówkami, ale Anka się obraziła na krytykę swojego stylu – opowiada Aśka, studentka z Krakowa.

Wizażystka jest w stanie ocenić błędy w makijażu i zaproponować idealny sposób malowania się każdej kobiecie. Typowa pani jesień powinna używać zupełnie innych kolorów niż chłodna zima. Czasami konieczna okazuje się też zmiana koloru włosów. Nie lubimy jednak być krytykowane, więc wiele dziewczyn przejmuje się koniecznością zmiany wizerunku, traktując to jako osobistą porażkę.

Jak się nie ubierać?

Znamy dobrze programy telewizyjne, w których znane stylistyki zmieniają na oczach widzów zwykłą dziewczynę w modelkę. Oglądamy to z zachwytem, ale same też możemy skorzystać z takiego „seansu”. Czego się można dowiedzieć? Nawet pewne siebie panie, które przykładają dużą wagę do swojego stroju mogą się zdziwić. Źle dobrane spodnie, za mały stanik, nie taki dekolt – to grzechy, które mogą dotyczyć najmodniejszych.

– Bałam się, że stylistka mnie skrytykuje. Faktycznie, okazało się, że popełniam mnóstwo błędów, ale samo spotkanie było bardzo miłe. Okazało się, że dobrze wyglądam w ubraniach, których zawsze się bałam. Jestem podobno typem cegły – śmieje się Basia, która wzięła udział w metamorfozie dla jednej z gazet.

Podobno dobra metamorfoza nie jest zła. Sztuka makijażu jest trudna, więc warto ją posiąść odpowiednio wcześnie. Z podpowiedzi profesjonalistów można korzystać zawsze, to z całą pewnością ośmiela. Często jednak trudno zaakceptować swój nowy styl, ale chyba trzeba się z tym liczyć już na początku.

About 

Related Articles